Anna Iltnere. Multimediji maizes kastē [par Dd studio un Dd laboratory projektu „Garīgā maize”] // Dizaina Studija. – 10.lpp.

"Garīgās maizes" kolekcijā ietilpst Ojāra Vācieša un Aleksandra Čaka biogrāfiskie multimediju diski un datorspēles "rainis_2005.lv".

Jūnija sākumā Latvijas lielākajās grāmatnīcās, mākslas galerijas un muzejos tiks aizsākts projekts "Garīgā maize", kura ietvaros asprātīgi veidotos stendos - maizes kastēs - ikvienam būs iespēja atrast un iegadāties tepat Latvijā radītus multimediju diskus. "Garīgā maize" ir Dd laboratory un Dd studio kopprojekts, kura mērķis ir iepazīstināt plašāku sabiedrību ar daudzveidīgajām iespējām gan informatīvā, gan mākslinieciskā ziņā, ko sniedz digitālā telpa un multimediji. Sākotnēji "Garīgās maizes" kolekciju veidos trīs Dd laboratory un Dd studio īstenotie projekti: divi biogrāfiskie multimediju diski un datorspēles "rainis_2005.lv". Laika gaitā stendus plānots papildināt arī ar citiem Dd laboratory, Dd studio un citu radošo apvienību veidotiem darbiem.