Mēs, Dd studio, radām augstas kvalitātes izstāžu un muzeju ekspozīcijas.

Uzņēmums

Mūsu uzņēmums dibināts 2000. gadā. Esam apvienojuši mūsu plašās zināšanas mūsdienu tehnoloģiju jomā ar māksliniecisku un radošu pieeju. Katrs mūsu produkts ir unikāls, un tā radīšanai tiek piesaistīti dažādu nozaru profesionāļi, kuru individuālā pieredze un saskaņotais darbs ļauj īstenot augstas kvalitātes radošus un inovatīvus produktus.

Klienti

Dd studio klienti vēlas unikālus produktus un individuālu pieeju. Katrs mūsu darbs rodas ciešā sadarbībā ar pasūtītāju. Vienīgi pastāvīgā dialogā ar klientu ir iespējams radīt produktus, kas pilnībā saskan ar mūsu pasūtītāja specifiskajām vajadzībām, kā arī atbilst kontekstam un auditorijai, kam produkts ir paredzēts.

Kompleksi risinājumi

Laika gaitā mūsu pakalpojumu un klientu loks ir ievērojami paplašinājies. Savu darbību Dd studio sāka kā multimediju izstrādes un digitālā dizaina uzņēmums. Pieredze konkrētu projektu realizēšanā mums ir ļāvusi saprast, ka kvalitatīva un kompleksa produkta radīšanai nepieciešama integrēta pieeja. Dd studio projektos mediju arhitektūras izstrāde notiek saskaņā ar saturisko izpēti, digitālais dizains nav nošķirts no tradicionālajiem medijiem, un ražošana nav nodalīta no projektēšanas un izstrādes procesa. Gadu gaitā Dd studio ir izveidojis komandu, kas spēj šādu integrētu pieeju realizēt.

Produkti

Mūsu piedāvāto produktu klāstu var iedalīt sekojošās grupās: muzeju ekspozīcijas un izstādes, multimediju programmas un interaktīvās prezentācijas, videografika un animācijas. Vienlaicīgi jāatzīst, ka praksē produktu vai pakalpojumu veidus ir grūti nošķirt, jo daudzi projekti prasa apvienot dažādas jaunrades un tehnisko kompetenču jomas.

Stāsts

Mūsu pieredze rāda, ka projekta veiksme ir atkarīga no tā, vai produktā izdodas iedzīvināt stāstu. Šim stāstam jābūt mūsdienīgam, saistošam un viegli uztveramam. Tajā teksti, attēli, skaņas, animācija apvienojas vienā veselumā un iegūst jēgu. Tieši prasme atrast īsto stāstu mums palīdz radīt augstas kvalitātes ekspozīcijas.

Starptautiskie panākumi

Šobrīd varam teikt, ka esam starptautiski pazīstami. Esam veidojuši izstādes, kas bijušas apskatāmas Briselē, Stokholmā, Oslo, Romā, Londonā, Hjūstonā u.c., esam radījuši pastāvīgās ekspozīcijas vairākiem muzejiem Azerbaidžānā, ieskaitot Petroglifu muzejam UNESCO Pasaules mantojuma objektā Gobustānā un Jaunavas torņa muzejam Baku vecpilsētā, kas arī ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. 2010. gadā multimediju disks „Latvijas Tautas fronte: dzīvā vēsture” tika novērtēts ar GRAND PRIX starptautiskajā festivālā FIAMP 2009 (Festival International de l’Audiovisuel et du Multimedia sur le Patriomoine), un 2013. gadā mūsu veidotais Gobustānas muzejs ieguva Eiropas gada muzeja (Europena Museum of the Year) žūrijas speciālbalvu.