Ekspozīcija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Dd studio veidotā ekspozīcija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) stāsta par bibliotēkas un tās ēkas vēsturi, īpaši uzsverot G. Birkerta, LNB jaunās ēkas autora, personību. Ekspozīcija apskatāma Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. un 12. stāvā.

LNMM atvērts apmeklētājiem

Pēc vērienīgas restaurācijas Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ir vēris durvis apmeklētājiem. Dd ir veidojis muzeja jaunās pastāvīgās ekspozīcijas iekārtojumu, centrālo lomu ierādot pašiem mākslas darbiem. Mākslas darbi ir izkārtoti pēc hronoloģiskā principa un ir integrēti multimediālā infrastruktūrā, kas paplašina apmeklētāju pieredzi, vienlaicīgi netraucējot novērtēt unikālos mākslas darbus no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijas.

Izdota Dd grāmata

Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, Dd laidis klajā izdevumu “Dd grāmata”. Tajā ir apkopoti vairāki secinājumi, kas izdarīti, kopš 2000. gada strādājot pie muzeju ekspozīciju veidošanas, kā arī piedāvāts ieskats trīspadsmit no vairāk nekā simtu sešdesmit projektiem, ko šajā laikā realizējis Dd.

Grāmata ir bagātīgi ilustrēta. Tajā izmantota Overly lietotne, kas ļauj atdzīvināt vairākas no grāmatas ilustrācijām. Tāpat grāmatā iekļautas fotogrāfijas, kuras parāda Dd darba procesu, kurā rodas jauna ekspozīcija. 

Grāmatu iespējams iegādāties NicePlace Mansards veikalā, kā arī LNMM Zīmola fonda veikalos Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, mākslas muzejā „Rīgas Birža” un izstāžu zālē „Arsenāls”.

Dd studio noslēdzis sadarbības līgumus ar v/a LIAA

2015. gada 11. februārī Dd studio noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-15-2541 par projekta "Uzņēmēju delegācijas un Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālā vizīte Gruzijā 2014. gada 25.-27. novembrī" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

2013. gada 25. oktobrī Dd studio noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-13-1761 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa kunga oficiālā vizīte Kazahstānas Republikā 2013. gada 2.-4. jūnijā" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

2013. gada 29. augustā Dd studio noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-13-1649 par projekta "Latvijas uzņēmēju delegācija Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālajā vizītē Azerbaidžānas Republikā 2013. gada 23.-25. aprīlī" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

2013. gada 8. martā uzņēmums noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-13-1347 par projekta "Latvijas uzņēmēju delegācija V.Dombrovska kunga oficiālajā vizītē uz Azerbaidžānu 27.-30.11.2012." īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Dd studio 2011. gada 9. novembrī ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-11-0765 ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" par projekta "Dalība starptautiskā izstādē EXPONATEC COLOGNE 2011" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.